Jeep Grand Cherokee WK/WH 05-10 OME 1,5” tõstesari

Allahindlus!

Original price was: 1530,00€.Current price is: 1390,00€.

Kirjeldus

Komplekti kuuluvad tootepildil olevad osad:

(2) Front Coil Springs
(2) Rear Coiil Springs
(2) Nitrocharger Strut
(2) Rear Nitrocharger Shock
NB! This lift is recommended for diesel engine vehicles with no bull bar and carrying loads of 0 kg to GVM. If your car has got that equipment, petrol engine and will achive with loads in excess of 150 kg please contact us.

Vastavalt laoseisule võib tarneaeg varieeruda, mistõttu palume enne tellimuse esitamist seda meiega täpsustada.

Saadaval järeltellimisel

Maksa kolmes osas: 463.34 €, 463.34 €, 463.32 €.
Tootekood: JEEP101489 Kategooriad: , Silt:

TARNEAEG TAVALISELT 3-7 TÖÖPÄEVA

Kirjeldus

Old Man Emu on legendaarne maastikusõidukite vedrustuskomplektide tootja. Nende tooted on tuntud üle maailma ning nende suurepärast kvaliteeti hinnatakse kõigis off-road keskkondades. Austraalia juhtiv 4 × 4 vedrustuse kaubamärk arvestab teie individuaalseid nõudmisi ning spetsialiseerunud insenerid kulutavad sadu tunde erinevate kombinatsioonide katsetamisele ja muutmisele, et tagada teile parimad lahendused.

Unikaalsed vedrustuslahendused, mis on kohandatud maastikutööstuse vajadustele. Vedrustuskomplektid, eriti 4WD-l, on äärmiselt keerulised. Seetõttu pakub OME 4 × 4 vedrustus hulga häälestatud, sobitatud ja integreeritud komplekte, millest igaüks pakub optimaalset mugavuse, kandevõime ja sõiduomaduste taset.

Vedrustus tagab suurepärase jõudluse igal maastikul. Old Man Emu pühendumust oma pakkumise täiustamisele on off-roadi fännid hinnanud ja nüüdseks on ettevõte üks populaarsemaid kaubamärke selles valdkonnas.

Lisainfo

Kaal 32 kg